Suplementy w tabletkach

Jedną z form, w której możemy dla naszych Klientów przygotować suplementy diety, są tabletki. Są one często wybierane ze względu na łatwość ich przyjmowania oraz bezproblemowe składowanie. W przeciwieństwie do kapsułek, nie posiadają one składników czynnych zamkniętych w otoczce, lecz same w sobie składają się z jedynie z właściwych komponentów. Są one niezwykle trwałe oraz proste w transporcie. Zabierają mało miejsca, dzięki czemu nie trzeba poświęcać dodatkowego miejsca w szafce.

 

Suplementy diety w formie tabletek

 

Dbamy o to, by produkowane przez nas suplementy diety w formie tabletek prezentowały się dokładnie tak, jak opisuje to Klient. W miarę możliwości, pozwalamy na ich personalizację, w tym wybór wariantu kolorystycznego oraz kształtu. Chcemy, by oferowane przez nas produkty były atrakcyjne dla potencjalnego nabywcy. Posiadamy również kilka opcji standardowych, które mogą być wybrane przez podejmujące z nami współpracę osoby.

 

Oferujemy tabletki o różnej wielkości. Są to wymiary standardowe, które dopasowane są później do odpowiednich blisterów. Możemy modyfikować ilość składników czynnych – większa forma oznacza najczęściej, iż dawka odpowiednich mikroelementów również będzie wyższa. Nie jest to jednak regułą, a na życzenie Klienta jesteśmy w stanie modyfikować proporcje suplementu diety.

 

Produkowane przez nas tabletki spełniają wszystkie aktualne przepisy Unii Europejskiej. Jest dla nas niezwykle istotne, by każdy z przygotowanych przez nas suplementów był bezpieczny dla osób, które będą je przyjmować. Dodatkowo, w celu ich wytwarzania wykorzystujemy technologie pozwalające nam na kontrolowanie procesu, czyli również produktu końcowego. Jest to dla nas gwarancja, iż każdy suplement diety nie zawiera w sobie niepożądanych składników.

 

Opisywana forma suplementów diety jest wygodna w przyjmowaniu, prosta w przechowywaniu oraz transporcie. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno małe ilości zamówionych specyfików, jak i zrealizować duże zamówienia. Jeśli pojawią się pytania dotyczące naszej działalności, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.