Suplementy w twardych kapsułkach

Szereg usług, jakie możemy świadczyć dzięki naszemu zespołowi specjalistów oraz profesjonalnemu sprzętowi zapewnia naszym klientom elastyczną ofertę produkcji kapsułek i innych preparatów, dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań. Jako producent suplementów diety zajmujemy się ich tworzeniem kompleksowo:

  • opracowaniem receptury,
  • dobraniem pojemności, postaci i wyglądu wyrobu,
  • dokonaniem niezbędnych formalności,
  • produkcją,
  • konfekcjonowaniem,
  • wprowadzeniem wyrobu na rynek.

 

Dzięki szerokim możliwościom, możemy naszym klientom zaproponować szeroki wybór kolorów, rozmiarów oraz postaci suplementów diety. W tym artykule dowiedzą się Państwo więcej na temat kompleksowego wytwarzania jednego z naszych wyrobów, jakim są twarde kapsułki.

 

Suplementy diety w formie twardych kapsułek

 

W przeciwieństwie do popularnych tabletek, kapsułki mogą pomieścić znacznie większą ilość substancji czynnej w jednej porcji. Dzięki temu ta postać uważana jest za jedną z najbardziej ekonomicznych form wytwarzania wyrobów o sypkiej konsystencji. Do ich wytworzenia stosuje się zazwyczaj żelatynę, skrobia lub inne polimery organiczne, które świetnie zabezpieczają suplement diety przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego. Dodatkowo, ich gładka i twarda powierzchnia pozwala użytkownikom szybko i łatwo połknąć preparat.

 

Istnieje także szereg rozwiązań, by wyrób został odpowiednio spersonalizowany i dopasowany do potrzeb jego konsumentów. Pierwszym z nich jest wybranie koloru, który będzie utożsamiał się z grupą docelową lub zawartością preparatu. Innym rozwiązaniem jest nadrukowanie na twardych zbiorniczkach nazwy handlowej wyrobu. Dodatkowym elementem personalizującym wyrób jest oczywiście jego opakowanie. W przypadku twardych kapsułek może to być tradycyjny blister, fiolka, butelka, czy słoik.

 

Szukają Państwo innego rozwiązania, by stworzyć suplementy diety? Producent, którym jesteśmy zapewnia szeroką ofertę produkcyjną – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Jeśli nadal nie znajdą Państwo rozwiązania skrojonego na miarę swoich potrzeb lub będą Państwo mieli jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które spełni wszystkie Państwa wymagania.